Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Szklary-Huta - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Tąpadła

Tąpadła(Szklary-Huta + 24 km)

990 000 zł90 000 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam posiadam na sprzedaż działkę rolną w raz z kawałkiem lasu w miejscowości Tąpadła , gmina Marcinowice , blisko góry Ślęża , Nr. działki 113/1 Powierzchnia działki 9,047.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Mościsko

Mościsko(Szklary-Huta + 23 km)

297 720 zł2 481 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gestor Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2481 m , położonej w miejscowości Mościsko, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Strefowa

Dzierżoniów(Szklary-Huta + 16 km)

680 770 zł3 583 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Amg Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 3 583 m2 oferta na wyłączność Działka inwestycyjna znajduje się w Dzierżoniowie przy ul. Strefowej (wałbrzyska.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 200 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zainwestuj w działkę w górach! Wyłącznie harmony house oferuje na sprzedaż atrakcyjne działki z mpzp przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną lub usługową w Jugowie. Kompleks 5.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wojbórz

Wojbórz(Szklary-Huta + 20 km)

149 000 zł1 353 m² 110,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1353 m , położona w malowniczej miejscowości Wojbórz, w sercu Kotliny Kłodzkiej. Nieruchomość posiada dostęp do podstawowych mediów:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Kasztanowa

Słupiec,Nowa Ruda(Szklary-Huta + 24 km)

192 185 zł1 615 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nr 14/5 o powierzchni 1615 m2, położona w Nowej Rudzie Słupiec, przy drodze prowadzącej od ul. Kasztanowej w kierunku ul. Zagórze. Działka sprzedawana z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Strąkowa

Strąkowa(Szklary-Huta + 10 km)

115 000 zł925 m² 124,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Strąkowej , przy granicy z Ząbkowicami Śląskimi. Powierzchnia 925m2. Zgodnie z mpzp działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną (symbol mn.5). Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa ogrodzona

Sokolec(Szklary-Huta + 25 km)

211 900 zł1 500 m² 141,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedania działkę budowlaną z widokiem na piękną panoramę gór. Działka położona jest w atrakcyjnym miejscowości w powiecie kłodzkim,w Górach Sowich miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ziębice

Ziębice(Szklary-Huta + 16 km)

79 900 zł803 m² 99,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Marzysz o własnym azylu z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie blisko wszystkich niezbędnych udogodnień? Mamy coś dla Ciebie! Oferujemy wyjątkowe działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Jugów

Jugów(Szklary-Huta + 22 km)

1 200 000 zł10 362 m² 115,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka pod zabudowę mieszkaniową idealna dla inwestorów i osób prywatnych, którzy szukają atrakcyjnej działki w otoczeniu gór z dużym potencjałem rozwoju. Połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Szklary-Huta

Szklary-Huta,dolnośląskie

230 000 zł23 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dzialka przemyslowa, nasloneczniona, na wzgorzu ,otoczona lasem z panoramicznym widokiem na okolice.Utwardzona, woda+ energia.